Potrebujete poradiť?
041 / 286 11 11

Axiálne domové ventilátory MA

Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Typ
Priemer
Prietok vzduchu
Napájanie
Funkcie
Motor
Vybavenie
Farba
Filter produktov:
Viac o kategórii Axiálne domové ventilátory MA

POUŽITIE

Axiálne ventilátory MA sú určené pre odvetranie WC, kúpeľní a iných bytových priestorov. Vzhľadom na ich parametre sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím.

 

DIZAJN

Ventilátory sú vyrobené z kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu.

 

MOTOR

Ventilátory sú vybavené asynchrónnym AC motorom s klzným ložiskom. Ventilátory označené L (napr. 100MAL) sú dodávané s guličkovým ložiskom.

 

OVLÁDANIE

 

Manuálne: Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného vypínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely označené V (napr. 100MAV) sa ovládajú pomocou vstavaného ťahového vypínača so šnúrkou.

 

Automatické: Modely označené T (napr. 100MAT) sú vybavené časový spínačom s nastaviteľným dobehom. Hygrostat H (napr. 100MATH) umožňuje nastavenie hranice vlhkosti vzduchu, pri ktorej sa má ventilátor zapnúť. Ventilátory s pohybovým senzorom sú zase označené písmenom P (napr. 100MATP).

 

 

Ak potrebujete poradiť s výberom vhodného ventilátora do kúpeľne alebo WC, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese eshop@firn.sk alebo telefonicky na čísle 041 / 286 11 11.