PCS-516 UNI

Na sklade viac ako 20 ks.
Do dvoch pracovných dní u Vás.
25,47 € s DPH
21,23 € bez DPH
Nakúpte ešte za 24,53 € a získate dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Multifunkčné časové relé, 12 ÷ 264 V AC/DC, 10 A
Balné množstvo:
1
Doprava:
  • Kuriér UPS
  • Osobný odber
Výrobca:
F&F
Katalógové číslo:
1608010
EAN kód:
5908312591429

Popis produktu

A - Oneskorené zapínanie

Do privedenia napätia sú kontakty relé v polohe (1). Po privedení napätia ostávajú v tejto polohe na čas "t". Po uplynutí času "t" sa prepnú do polohy (2), v ktorej ostávajú pokiaľ nezanikne napätie. Opakovanie funkcie je možné až po opätovnom zapnutí napätia.

B - Oneskorené vypínanie

Do privedenia napätie sú kontakty relé v polohe (1). Po privedení napätia sa kontakty prepnú do polohy (2) na čas "t". Po uplynutí času "t" sa prepnú späť do polohy (1), v ktorej ostávajú pokiaľ nezanikne napätie. Opakovanie funkcie je možné až po opätovnom zapnutí napätia.

C - Cyklovanie - Oneskorené zapínanie

Pro funkcií oneskoreného zapínania s cyklickým opakovaním časové relé automaticky spína obvod v rovnakých časových intervaloch "t" pre obidve polohy kontaktov relé.

D - Cyklovanie - Oneskorené vypínanie

Pri funkcií oneskoreného vypnutia s cyklickým opakovaním časové relé automaticky spína obvod rovnakých časových intervaloch "t" pre obidve polohy kontaktov relé.

E - Generovanie jedného impulzu

Po privedení napätia časové relé vygeneruje jeden impulz, prepnutie kontaktov do polohy (2) na 0,5 sek, po uplynutí času "t"

UPOZORNENIE: NÁSLEDOVNÉ FUNKCIE SÚ OVLÁDANE ŠTARTOVACÍM IMPULZOM. RELÉ MUSÍ  BYŤ POD STÁLIM NAPÄTÍM!

F - Generovanie jedného impulzu

Kontakty relé sú v polohe /1). Po privedení štartovacieho impulzu časové relé zopne kontakty na čas "t" do polohy (2) UPOZORNENIE: Počas plynutia času "t" obvod nereaguje na štartovacie impulzy!

G - Generovanie impulzov

Kontakty relé nie sú v polohe (1). Po zániku štartovacieho impulzu časové relé zopne kontakty na čas "t" do polohy (2). UPOZORNENIE: Počas plynutia času "t" obvod nereaguje na štartovacie impulzy!

H - Oneskorené vypnutia s možnosťou pozastavenia odpočítavania

kontakty relé sú v polohe (1). Po privedení štartovacieho impulzu časové relé zopne kontakty do polohy (2). Po zániku štartovacieho impulzu časové relé ponechá kontakty v tejto polohe na čas "t". UPOZORNENIE: Privedenie štartovacieho impulzu počas odpočítavania času "t" zapríčiní pozastavenie odpočítavania a po zaniknutí štartovacieho impulzu sa odpočítavanie opätovne spustí na čas "t"!

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

PCS-516 UNI

Technická špecifikácia

Max. prúdové zaťaženie:
8 A
Príkon:
0.8 W
Krytie:
IP 40