Potrebujete poradiť?
041 / 286 11 11

Riadiace jednotky pre rolety s dvoma tlačidlami

Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Filter produktov:
Viac o kategórii Riadiace jednotky pre rolety s dvoma tlačidlami

Účel

Riadiace jednotky pre rolety sú určené pre ovládanie roliet (otváranie / zatváranie) alebo na riadenie jednofázových AC motorov (napríklad brány). Ovládanie sa vykonáva pomocou tlačidla (monostabilného vypínača). Jednotku je možné používať ako samostatné zariadenie na otváranie a zatváranie roliet alebo môže byť inštalovaná do skupiny s použitím centrálneho ovládania.

 

Prevádzka

Riadiaca jednotka aktivuje motor roliet po stlačení pripojeného tlačidla. Je v prevádzke po dobu nastavenú používateľom, čo umožňuje úplne otvorenie alebo zatvorenie roliet. Otváranie a zatváranie je možné prerušiť na požadovanej úrovni.

 

Lokálny ovládač

Dve tlačidlá (monostabilné vypínače) ovládajú riadiacu jednotku pre jednu roletu. Prvý slúži na otvorenie a druhý na zatvorenie. Stlačením vypínača sa spustí pohyb rolety vo zvolenom smere. Ak je roleta v pohybe, stlačením vypínača sa zastaví.

 

 

Centrálny ovládač

Dve tlačidlá (monostabilné vypínače) ovládajú všetky riadiace jednotky zapojené do skupiny. Prvý slúži na otvorenie všetkých roliet a druhý na ich zatvorenie. Stlačením centrálneho vypínača sa spustí pohyb vo zvolenom smere. Ak je jedna z roliet už v pohybe daným smerom, bude v ňom pokračovať. Ak je v pohybe v opačnom smere, tak sa zastaví a začne sa pohybovať v smere zvolenom centrálnym ovládaním.

 

 

Ak potrebujete poradiť s výberom vhodnej riadiacej jednotky pre rolety, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese eshop@firn.sk alebo telefonicky na čísle 041 / 286 11 11.