Potrebujete poradiť?
041 / 286 11 11

Riadiace jednotky pre rolety s jedným tlačidlom

Ovládanie riadiacej jednotky pre rolety sa na lokálnej úrovni vykonáva prostredníctvom jedného tlačidla v oboch smeroch.

Pokračovať
Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Filter produktov:
Viac o kategórii Riadiace jednotky pre rolety s jedným tlačidlom

Prevádzka

Po stlačení pripojeného tlačidla riadiaca jednotka aktivuje motor roliet. Je v prevádzke po dobu nastavenú používateľom, čo umožňuje úplné otvorenie alebo zatvorenie roliet. Otváranie a zatváranie je možné prerušiť na požadovanej úrovni.

 

Lokálne ovládanie

Lokálne ovládanie je tvorené jedným tlačidlom. Prvým stlačením tlačidla sa spustí pohyb rolety v opačnom smere ako bol jej predchádzajúci pohyb. Druhým sa roleta zastaví a tretím sa spustí pohyb znovu v opačnom smere.

 

Centrálne ovládanie

Centrálne ovládanie je tvorené dvomi tlačidlami. Prvé slúži na otvorenie všetkých roliet a druhé na ich zatvorenie. Stlačením centrálneho vypínača sa spustí pohyb vo zvolenom smere. Ak je jedna z roliet už v pohybe daným smerom, bude v ňom pokračovať. Ak je v pohybe v opačnom smere, tak sa zastaví a začne sa pohybovať v smere zvolenom centrálnym ovládaním - príkaz z centrálneho ovládania je nadriadený príkazu z lokálneho ovládania.

 

Ak potrebujete poradiť s výberom vhodnej riadiacej jednotky pre rolety, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese eshop@firn.sk alebo telefonicky na čísle 041 / 286 11 11.