100VKO1L
Doprava zadarmo
Na sklade viac ako 5 ks.
Do dvoch pracovných dní u Vás.
Skvelé! Získali ste dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor
Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?
Popis produktu
Domový ventilátor s guľ. ložiskom, ø100mm, 107m³/h, 230V
Balné množstvo:
24
Doprava:
Výrobca:
Katalógové číslo:
EAN kód:
Popis produktu
Ventilátor je určený pre vsunutie do okrúhleho potrubia
POUŽITIE:
DIZAJN:
MOTOR:
OVLÁDANIE:
MONTÁŽ:
Spýtajte sa odborníka
Otázka k tovaru:
100VKO1L
Technická špecifikácia
Priemer:
ø100 mm
Prietok vzduchu:
107 m³/h
Napájanie:
230 V AC
Výkon:
14 W
Prúd:
0,085 A