Potrebujete poradiť?
041 / 286 11 11
Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Kategória
MID certifikácia
Max. prúdové zaťaženie
Montáž
Kategória
Napájanie
Montáž
Napájanie
Rozmer
Krytie
Filter produktov:
Viac o kategórii Elektromery

ROZDELENIE

Z hľadiska určenia a prevedenia je možné elektromery zaradiť do niekoľkých kategórii, pričom jeden elektromer môže byť zaradený do viacerých kategórii.

 

Jednofázové elektromery – určené výlučne na meranie spotreby činnej elektrickej energie jednofázového obvodu.

Trojfázové elektromery - určené výlučne na meranie spotreby činnej elektrickej energie trojfázového obvodu.

MID certifikované elektromery – sú všetky elektromery, ktoré je možné použiť na fakturačné účely vďaka certifikácii podľa normy MID 2014/32/EU.

Dvojtarifné a viactarifné elektromery – umožňujú meranie v vo viacerých tarifných zónach.

Elektromery pre polopriame meranie – sú určené pre meranie v spolupráci s meracími prúdovými transformátormi.

Elektromery s komunikáciou Modbus – sú elektromery, ktoré umožňujú diaľkovú konfiguráciu a odpočet nameraných hodnôt prostredníctvom siete RS-485 s komunikačným protokolom Modbus RTU.

Elektromery s komunikáciou M-Bus – sú elektromery, ktoré umožňujú diaľkoví odpočet nameraných hodnôt prostredníctvom siete M-Bus.

Elektromery s meraním parametrov siete – sú moderné elektromery prispôsobené na meranie rôznych sieťových parametrov, z pravidla vhodné pre diaľkový odpočet nameraných údajov.

Systém pre diaľkový odpočet Meternet PRO - je systém, ktorý umožňuje diaľkový odpočet stavov (najmä elektrickej energie) a indikácií rôznych meracích zariadení a rozširujúcich modulov.

 

Ak potrebujete poradiť s výberom vhodného elektromeru, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese eshop@firn.sk alebo telefonicky na čísle 041 / 286 11 11.