Potrebujete poradiť?
041 / 516 61 09

Bezdrôtové monitorovanie spotreby

Fox je šikovný bezdrôtový riadiaci systém využívajúci Wi-Fi sieť, ktorý je celý navrhnutý a vyrobený spoločnosťou F&F. Súčasťou systému sú aj zariadenia, ktoré umožňujú bezdrôtové monitorovanie spotreby elektrickej energie.

Pokračovať
Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Filter produktov:
Viac o kategórii Bezdrôtové monitorovanie spotreby

Upozornenie: Pre prístup k histórii merania je nevyhnutné pri personalizácii zariadenia nastaviť vzdialený prístup prostredníctvom F&F cloud. Namerané údaje následne nájdete v aplikácii alebo na stránke https://telemetron.fhome.cloud.

Bezdrôtový systém FOX

FOX je šikovný bezdrôtový riadiaci systém využívajúci Wi-Fi sieť, navrhnutý a vyrobený spoločnosťou F&F.

Ako funguje systém FOX?

Systém pozostáva z bezdrôtových Wi-Fi modulov, ktoré umožňujú zapínanie/vypínanie elektrických obvodov, ovládanie osvetlenia, garážových brán a roliet alebo monitorovanie spotreby elektrickej energie. Moduly sú určené pre montáž do prístrojovej krabičky, napr. pod vypínač alebo zásuvku, na povrch (iba modul GATE) a do rozvádzača na DIN lištu.

 Ovládanie je možné

• tradične, tlačidlami fyzicky prepojenými s modulmi a elektrickými spotrebičmi,
• pomocou aplikácie FOX cez domácu WiFi sieť,
• pomocou aplikácie FOX cez internet aj mimo domova (pripojenie cez cloud).

Aplikácia FOX

Na ovládanie a konfiguráciu modulov systém FOX využíva bezplatnú aplikáciu, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémami iOS a Android. Aplikácia umožňuje spravovať nainštalované moduly jednoduchým a intuitívnym spôsobom.

Aplikácia dostupná na App Store a Google play.

 

Ak potrebujete poradiť ohľadom bezdrôtového monitorovania spotrby, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese eshop@firn.sk alebo telefonicky na čísle 041 / 286 11 11.