125LDATL
Doprava zadarmo
Momentálne nie je na sklade.
Predpokladaný termín naskladnenia: 12.06.2026.
Skvelé! Získali ste dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor
Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?
Popis produktu
Domový ventilátor s dobehom a guľ. ložiskom, ø125mm
Balné množstvo:
6
Doprava:
Výrobca:
Katalógové číslo:
EAN kód:
Popis produktu
• Štýlový dizajn,
• možnosť doplnenia spätnej klapky KO.
Použitie
Dizajn
Ventilátory sú vyrobené z kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu.
Motor
Ovládanie
Montáž
VENTS LD - príklad montáže
Spýtajte sa odborníka
Otázka k tovaru:
125LDATL
Technická špecifikácia
Priemer:
ø125 mm
Prietok vzduchu:
167 m³/h
Napájanie:
230 V AC
Výkon:
16 W
Prúd:
0,1 A