125SL

Na sklade viac ako 25 ks.
Do dvoch pracovných dní u Vás.
15,61 € s DPH
13,01 € bez DPH
Nakúpte ešte za 37,00 € bez DPH a získate dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Axiálny domový ventilátor; priemer: ø125 mm; guličkové ložisko
Balné množstvo:
1
Doprava:
 • Kuriér UPS
 • Osobný odber
Výrobca:
VENTS
Katalógové číslo:
1902005
EAN kód:
4823016225917

Popis produktu

• Jednoduchý a cenovo dostupný ventilátor,
• ochranná sieťka proti hmyzu,
• možnosť doplnenia spätnej klapky KO,
• veľmi tenký predný kryt.

 

POUŽITIE

Plastové nástenné axiálne ventilátory typovej rady S sa používajú na odvetranie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

 

DIZAJN

Kryt a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zaisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

 

MOTOR

Ventilátory sú vybavené spoľahlivým motorom s klznými ložiskami. V prípade montáže do stropu alebo pri využívaní ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke sa doporučuje použitie ventilátora s označením „L“ vybaveného guličkovými ložiskami. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

 

OVLÁDANIE

Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného prepínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely s označením "V" sa ovládajú pomocou ťahového vypínača. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút. Hygrostat "H" umožňuje nastavenie hranice vlhkosti vzduchu, pri ktorej sa má ventilátor zapnúť, v rozsahu od 60 do 90 %. Ventilátory s pohybovým senzorom sú zase označené písmenom "P".

 

MONTÁŽ

Ventilátory sa montujú na stenu do okrúhleho potrubia alebo priamo do ventilačnej šachty. Ventilátory je možné umiestniť aj na strop, ak je použitý typ s guličkovými ložiskami. Skrutky a hmoždinky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

125SL

Otázky a odpovede

 • Ladislav
  26.3.2017
  Dobrý deň, je možné tento ventilátor zapojiť aj revezrne? Ak nie, viete mi doporučiť reverzný ventilátor, ktorý je možné namontovať do stropu? Vopred ďakujem.
  technická podpora FIRN elektro s.r.o.
  12.1.2018
  Dobrý deň, štandardné domové ventilátory sú určené len na odvod vzduchu. Jedine ventilátory typovej rady VVR sa dajú zapojiť aj na reverzných chod. Tieto ventilátory sa však vyrábajú len v prevedení VVR 180 (priemer 180 mm) alebo VVR 230 (priemer 230 mm).

  Bola táto odpoveď pre vás užitočná?

  Áno Nie

Technická špecifikácia

Priemer:
125 mm
Napájanie:
230 V
Výkon:
16 W
Prúd:
0.1 A
Prietok vzduchu:
180 m³/h
Otáčky:
2400 min¯¹
Hlučnosť:
35 dBA, 3 m
Krytie:
IP 34