KAM 150

Doprava zadarmo
Na sklade viac ako 10 ks.
Do dvoch pracovných dní u Vás.
123,04 € s DPH
102,54 € bez DPH
Skvelé! Získali ste dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Krbový ventilátor, Ø150 mm
Balné množstvo:
1
Doprava:
  • Kuriér UPS
  • Osobný odber
Výrobca:
VENTS
Katalógové číslo:
1905093
EAN kód:
4823016252296

Popis produktu

POUŽITIE:
Ventilátor KAM je určený na rozvod teplého vzduchu z okolia krbovej do obytných priestorov. Je to ideálne riešenie pre rýchle a efektívne vykurovanie rodinných domov, chát alebo sezónnych sídiel v zimnom období.

DIZAJN:
Kryt ventilátora je vyrobený z pozinkovanej ocele a je tepelne a zvukovo izolovaný vrstvou nehorľavej minerálnej vlny. Kryt je perforovaný tak, aby vzduch vo vnútri  cirkuloval a chladil motor. Vstavaným termostatom sa nastavuje úroveň teploty v rozsahu od 0°C do 90°C, pri ktorej sa má ventilátor spúšťať.

MOTOR:
Ventilátor je poháňaný jednofázovým a synchrónnym motorom so vstavanou tepelnou poistkou s automatickým reštartom. Je vybavený guličkovými bez údržbovými ložiskami. Modely označené KAM Eco majú úspornejší a tichší motor.

OVLÁDANIE RÝCHLOSTI:
Pre krokové alebo plynulé ovládanie je možné použiť regulátor otáčok.

MONTÁŽ:
Ventilátor sa môže namontovať v ľubovoľnej polohe s ohľadom na smer prúdenia vzduchu  označenom na kryte. Pri montáži je potrebné ponechať priestor potrebný na údržbu ventilátora.

PRÍSLUŠENSTVO:
Ventilátor je vhodné vybaviť klapkou KFK a GFK, ktoré zabraňujú prehriatiu ventilátora a jeho následnému poškodeniu. KFK klapka sa otvorí pri teplote 90°C a umožňuje prívod chladnejšieho  vzduchu do systému v prípade, že je ventilátor v prevádzke, a ak je ventilátor v prevádzke, a ak je ventilátor mimo prevádzky (napr. výpadok elektrickej energie) klapka GFK dodatočne zabraňuje vstupu horúceho vzduchu do ventilátora.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

KAM 150

Technická špecifikácia

Priemer:
150 mm
Napájanie:
230 V
Výkon:
115 W
Prúd:
0.84 A
Prietok vzduchu:
520 m³/h
Otáčky:
1280 min¯¹
Hlučnosť:
42 dBA, 3 m
Krytie:
IP X2