PCS-517

Momentálne nie je na sklade.
Termín dodania upresníme telefonicky / mailom.
71,44 € s DPH
59,54 € bez DPH
Skvelé! Získali ste dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Multifunkčné časové relé, 24 ÷ 264 V AC/DC, 16 A
Balné množstvo:
1
Doprava:
  • Kuriér UPS + 0,00 €
  • Osobný odber + 0,00 €
Výrobca:
Katalógové číslo:
1608019
EAN kód:
5908312591627

Popis produktu

 

P00

stav nečinnosti

P01

Do privedenia napätie sú kontakty relé v polohe (1-6). Po privedení napätia ostávajú v tejto polohe na čas "t". Po uplynutí času "t" sa prepnú do polohy (1-5), v ktorej ostávajú pokiaľ nezanikne napätie- Opakovanie funkcie je možné až po opätovnom zapnutí napätia.

P02

Do privedenia napätie sú kontakty relé v polohe (1-6). Po privedení napätia sa kontakty prepnú do polohy (1-5) na čas "t". po uplynutí času "t" sa prepnú späť do polohy (1-), v ktorej ostávajú pokiaľ nezanikne napätie. Opakovanie funkcie je možné až po opätovnom zapnutí napätia.

P03

Pri funkcií oneskoreného zapínania s cyklickým opakovaním časové relé automaticky spína obvod v časových intervaloch "t1" pre polohu (1-6) a "t2" pre polohu (1-5).

P04

Pri funkcií oneskoreného vypnutia s cyklickým opakovaním časové relé automaticky spína obvod v časových intervaloch "t1" pre polohu (1-5) a "t2"pre polohu (1-6)

P05

Do privedenie napätie sú kontakty relé v polohe (1-6). Po privedení napätia ostávajú v tejto polohe na čas "t1". Po uplynutí času "t1" sa prepnú do polohy (1-5) na čas "t2" sa prepnú späť do polohy (1-6). Opakovanie funkcie je možné až po opätovnom zapnutí napätia.

UPOZORNENIE: NÁSLEDOVNÉ FUNKCIE SÚ OBLÁDANÉ ŠTARTOVACÍM IMPULZOM. RELÉ MUSÍ BY POD STLIM NAPÄTÍM!

P06

Kontakty relé sú v polohe (1-6). po privedení štartovného signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-5). Po zániku štartovacieho signálu začne odpočítavanie času "t" a po jeho uplynutí sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6) UPOZORNENIE: Relé nereaguje na štartovací signál počas odpočítavania času "t"!

P07

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po privedení štartovacieho signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-5). Po zániku štartovacieho signálu začne odpočítavanie času "t" a po jeho uplynutí sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6). UPOZORNENIE: V prípade privedenia štartovacieho signálu počas odpočítavania času "t" so odpočítavanie preruší a po jeho zániku sa opätovne spustí na čas "t"!

P08

Pred prvým privedením štartovacieho signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-6) na čas "t". Po uplynutí času "t" sa kontakty prepnú do polohy (1_5), v ktorej ostávajú pokiaľ nezanikne napätie ale nie je privedený ďalší štartovací signál.       UPOZORNENIE: Relé nereaguje  na štartovací signál počas odpočívania času "t"!

P09

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po privedení štartovacieho signálu začne odpočítavanie času "t1". Po uplynutí času "t1" sa kontakty prepnú do polohy (1-5) na čas "t2". Po uplynutí času "t2" sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6).  UPOZORNENIE: Relé nereaguje na štartovací signál počas odpočítavania času "t1" alebo "t2"!

P10

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po privedení štartovacieho signálu začne odpočítavanie času "t" a kontakty sa prepnú do polohy (1-5). Po zániku štartovacieho signálu sa odpočítavanie preruší a kontakty sa prepnú späť do polohy (1-6). Po opätovnom privedení štartovacieho signálu bude odpočítavanie pokračovať v bode, kde sa skončilo naposledy a kontakty sa prepnú do polohy (1-5). Tento proces sa opakuje, pokým sa čas "t" nerovná nule.

P11

Kontakty relé sú v pohode (1-6). Po zániku štartovného signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-5) na čas "t". Po uplynutí času "t" sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6). UPOZORNENIE: Relé nereaguje na štartovací signál počas odpočítavania času "t"!

P12

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po zániku štartovacieho signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-5ň na čas "t", po uplynutí času "t" sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6). UPOZORNENIE: V prípade privedenie štartovacieho signálu počas odpočítavania čas "t" sa odpočítavanie preruší a po jeho zániku sa opätovne spustí na čas "t"!

P13

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po privedení štartovacieho signálu sa kontakt prepnú do polohy (1-5) na čas "t". Po uplynutí času "t" sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6) UPOZORNENIE: V prípade privedenia štartovacieho signálu počas odpočítavania času "t" sa odpočítavanie ukončí a kontakty s prepnú do polohy (1-6)!

P14

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po privedení štartovacieho signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-5) na čas "t". po uplynutí času "t" sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6). UPOZORNENIE: V prípade privedenia štartovacieho signálu počas odpočítavania času "t" sa odpočítavanie opätovne spustí na čas "t"!

P15

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po privedení štartovacieho signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-5) na čas "t1". Po uplynutí času "t1" sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6). Po zániku polohy (1-6). Po zániku štartovacieho signálu sa kontakty prepnú do polohy (14-5) na čas "t2". Po uplynutí času "t1" sa kontakty prepnú späť do polohy (1-6).

P16

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po privedení štartovacieho signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-5) na čas "t".  UPOZORNENIE: Relé nereaguje na štartovací signál počas odpočítavania času "t"!

P17

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po zániku štartovacieho signálu sa kontakty prepnú do polohy (1-5), v ktorej ostávajú pokiaľ nebude privedený ďalšie štartovací signál. UPOZORNENIE: V prípade privedenia štartovacieho signálu počas odpočítavania času "t" sa odpočítavanie opätovne spustí na čas "t"!

P18

Kontakty relé sú v polohe (1-6). Po privedení  štartovacieho signálu s kontakty prepnú do polohy (1-5), v ktorej ostávajú pokiaľ nezanikne napätie. Opakovanie funkcie je možné až po opätovnom zapnutí napätia.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

PCS-517

Technická špecifikácia

Kategória:
univerzálne / multifunkčné časové relé
Napájanie:
24 až 264 V AC/DC
Max. zaťaženie kontaktov:
16 A
Kontakt:
1 x prepínací (NO/NC)
Montáž:
na DIN lištu
Príkon:
1,5 W
Časový rozsah:
0,25 sek až 99:59:59 hod
Oneskorenie zapnutia:
500 ms
Prúd ovládacieho impulzu:
< 1 mA
Prevádzková teplota:
-20 až 50 °C
Pripojenie:
skrutkové svorky 4,0 mm²
Rozmer:
2 moduly (35 mm)
Krytie:
IP 20