PCS-519/12

Momentálne nie je na sklade.
Termín dodania upresníme telefonicky / mailom.
31,41 € s DPH
26,18 € bez DPH
Skvelé! Získali ste dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Multifunkčné časové relé, 12 V AC/DC, 10 A
Balné množstvo:
1
Doprava:
  • Kuriér UPS + 0,00 €
  • Osobný odber + 0,00 €
Výrobca:
Katalógové číslo:
1608026
EAN kód:
5908312593942

Popis produktu

 

A - Oneskorené zapínanie

Do privedenia napätia sú kontakty relé v polohe (1). Po privedení napätia ostávajú v tejto polohe na čas "t". Po uplynutí času "t" sa prepnú do polohy (2), v ktorej ostávajú pokiaľ nezanikne napätie. Opakovanie funkcie je možné až po opätovnom zapnutí napätia.

B - Oneskorené vypínanie

Do privedenia napätie sú kontakty relé v polohe (1). Po privedení napätia sa kontakty prepnú do polohy (2) na čas "t". Po uplynutí času "t" sa prepnú späť do polohy (1), v ktorej ostávajú pokiaľ nezanikne napätie. Opakovanie funkcie je možné až po opätovnom zapnutí napätia.

C - Cyklovanie - Oneskorené zapínanie

Pro funkcií oneskoreného zapínania s cyklickým opakovaním časové relé automaticky spína obvod v rovnakých časových intervaloch "t" pre obidve polohy kontaktov relé.

D - Cyklovanie - Oneskorené vypínanie

Pri funkcií oneskoreného vypnutia s cyklickým opakovaním časové relé automaticky spína obvod rovnakých časových intervaloch "t" pre obidve polohy kontaktov relé.

E - Generovanie jedného impulzu

Po privedení napätia časové relé vygeneruje jeden impulz, prepnutie kontaktov do polohy (2) na 0,5 sek, po uplynutí času "t"

UPOZORNENIE: NÁSLEDOVNÉ FUNKCIE SÚ OVLÁDANE ŠTARTOVACÍM IMPULZOM. RELÉ MUSÍ  BYŤ POD STÁLIM NAPÄTÍM!

F - Generovanie jedného impulzu

Kontakty relé sú v polohe /1). Po privedení štartovacieho impulzu časové relé zopne kontakty na čas "t" do polohy (2) UPOZORNENIE: Počas plynutia času "t" obvod nereaguje na štartovacie impulzy!

G - Generovanie impulzov

Kontakty relé nie sú v polohe (1). Po zániku štartovacieho impulzu časové relé zopne kontakty na čas "t" do polohy (2). UPOZORNENIE: Počas plynutia času "t" obvod nereaguje na štartovacie impulzy!

H - Oneskorené vypnutia s možnosťou pozastavenia odpočítavania

kontakty relé sú v polohe (1). Po privedení štartovacieho impulzu časové relé zopne kontakty do polohy (2). Po zániku štartovacieho impulzu časové relé ponechá kontakty v tejto polohe na čas "t". UPOZORNENIE: Privedenie štartovacieho impulzu počas odpočítavania času "t" zapríčiní pozastavenie odpočítavania a po zaniknutí štartovacieho impulzu sa odpočítavanie opätovne spustí na čas "t"!

I - Generovanie impulzov

Kontakty relé sú v polohe (1). Po zániku štartovacieho impulzu časové relé zopne kontakty do polohy (2) na čas 0,5 sekúnd po uplynutí času "t"

K - Vypnutie na čas "t"

Kontakty relé sú v polohe (2). Po privedení štartovacieho impulzu časové relé prepne kontakty na čas "t" do polohy (1) UPOZORNENIE: Počas plynutia času "t" obvod nereaguje štartovacie impulzy!

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

PCS-519/12

Technická špecifikácia

Kategória:
univerzálne / multifunkčné časové relé
Napájanie:
11 až 14 V AC/DC
Max. zaťaženie kontaktov:
2 x 8 A
Kontakt:
2 x prepínací (NO/NC)
Montáž:
na DIN lištu
Príkon:
0,8 W
Časový rozsah:
0,1 sek až 576 hod
Oneskorenie zapnutia:
50 ms
Prúd ovládacieho impulzu:
< 1 mA
Prevádzková teplota:
-25 až 50 °C
Pripojenie:
skrutkové svorky 2,5 mm²
Rozmer:
1 modul (18 mm)
Krytie:
IP 20