RS-P1

Na sklade 1 ks.
Do dvoch pracovných dní u Vás.
18,73 € s DPH
15,61 € bez DPH
Nakúpte ešte za 1,27 € s DPH a získate dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Ručný diaľkový ovládač (1 tlačidlo), 12 V
Balné množstvo:
1
Doprava:
  • Kuriér UPS + 4,80 €
  • Osobný odber + 0,00 €
Výrobca:
Katalógové číslo:
1625100
EAN kód:
5908312594475

Popis produktu

 

Bezdrôtové ovládanie relé slúži na ovládanie brán, roliet, osvetlenia alebo alarmov. Systém diaľkového ovládania pozostáva z ručného diaľkového ovládača a prijímača. Jeden diaľkový ovládač môže spolupracovať s viacerými prijímačmi alebo naopak, jeden prijímač môže spolupracovať s viacerými diaľkovými ovládačmi. Impulz na diaľkovom ovládači zapríčiní vyslanie kódovaného signálu do prijímača. Po rozkódovaní prijatého signálu prijímač zopne alebo rozopne kontakty relé.

Relátko prijímača sa vyrába v dvoch variantoch:

monostabilné bezdrôtové relé, ktoré po prijatí impulzu z ručného ovládača zopne kontakty relé na 1 až 2 sekundy (nastavenie z fabriky) a následne po uplynutí tohto času ich zopne
bistabilné bezdrôtové relé, ktoré po prijatí prvého impulzu z ručného ovládača zopne kontakty relé a tie zostávajú zopnuté až do prijatia ďalšieho impulzu, po ktorom dochádza k rozopnutiu kontaktov
Maximálny dosah diaľkového ručného ovládača je 100 metrov. Dosah však záleží od veľa podmienok medzi ktoré patria: atmosférické podmienky (napr. vlhkosť) charakter terénu, výška umiestenia prijímača, atď.

Každé tlačidlo ručného diaľkového ovládača je možné spárovať s jedným alebo viacerými prijímačmi. Je to teda možné jedným ovládačom (RS-P4) ovládať až štyri samostatné elektrické zariadenia.

 

 

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

RS-P1

Technická špecifikácia

Prevedenie:
ručný ovládač
Napájanie:
batéria-12 V
Prevádzková teplota:
-25 až 50 °C
Rozmer:
30 mm x 68 mm x 14 mm (š x v x h)
Krytie:
IP 20