TT PRO 100

Doprava zadarmo
Na sklade viac ako 5 ks.
Do dvoch pracovných dní u Vás.
57,47 € s DPH
47,89 € bez DPH
Skvelé! Získali ste dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Plastový potrubný diagonálny ventilátor, 230 V AC, ø97 mm, 180 ÷ 245 m³/h
Balné množstvo:
8
Doprava:
  • Kuriér UPS
  • Osobný odber
Výrobca:
VENTS
Katalógové číslo:
1905605
EAN kód:
4824032080276

Popis produktu

POUŽITIE

Ventilátor TT PRO kombinuje vlastnosti axialného a radialného ventilátora a je vhodný do systémov vyžadujúcich vysoký prietok vzduchu a vysoký tlaku pri relatívne nízkej hlučnosti. Tento ventilátor je najlepšou voľbou do priestorov so zvýšenou vlhkosťou vzduchu ako sú kúpeľne, či kuchyne, ale je možné použiť ho aj pre vetranie kancelárií, obchodov, reštaurácií a podobne.

 

DIZAJN

Kryt ventilátora je vyrobený z vysoko kvalitných a trvácnych materiálov. Séria TT PRO má kryt zo samozhášavého polypropylénu. Pri údržbe nie je nutné ventilátor domontovať alebo rozobrať, stačí vytiahnuť centrálny blok s motorom a vykonať potrebný servis.

 

MOTOR

Jednofázový, úsporný, dvojrýchlostný, asynchrónny motor je vybavený tepelnou ochranou proti prehriatiu. Guličkové ložiská garantujú životnosť ventilátora až 40.000 hodín neustálej prevádzky. Ventilátory sú dostupné aj v prevedení s výkonnejším motorom s označením TT PRO... S. Modely s označením TT PRO ... T sú vybavené časovým spínačom s nastavením oneskorenia vypnutia od 2 do 30 min. Označenie TT PRO ...U znamená, že ventilátor je vybavený termostatom, vstavaným regulátorom otáčok a zapína sa na základe nastavenej teploty.

 

OVLÁDANIE RÝCHLOSTI

Dvojrýchlostné motory sa ovládajú prepnutím vinutia pomocou externého prepínača. Pre plynulé ovládanie je možné použiť regulátor otáčok.

 

MONTÁŽ

Ventilátor je možné namontovať do okrúhleho potrubia v akomkoľvek bode a v akejkoľvek polohe. Kryt ventilátora je vybavený držiakmi na uchytenie na stenu alebo na strop.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

TT PRO 100

Technická špecifikácia

Priemer:
100 mm
Napájanie:
230 V
Výkon:
25 W
Prúd:
0.11 A
Prietok vzduchu:
245 m³/h
Otáčky:
2620 min¯¹
Hlučnosť:
32 dBA, 3 m
Krytie:
IP X4