TT PRO 250T

Doprava zadarmo
Momentálne nie je na sklade.
Termín dodania upresníme telefonicky / mailom.
239,96 € s DPH
199,97 € bez DPH
Skvelé! Získali ste dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Potrubný ventilátor s dobehom, ø250mm, 1400m³/h, 230V
Balné množstvo:
2
Doprava:
  • Kuriér UPS + 0,00 €
  • Osobný odber + 0,00 €
Výrobca:
Katalógové číslo:
1905638
EAN kód:

Popis produktu

POUŽITIE

Ventilátor TT PRO kombinuje vlastnosti axialného a radialného ventilátora a je vhodný do systémov vyžadujúcich vysoký prietok vzduchu a vysoký tlaku pri relatívne nízkej hlučnosti. Tento ventilátor je najlepšou voľbou do priestorov so zvýšenou vlhkosťou vzduchu ako sú kúpeľne, či kuchyne, ale je možné použiť ho aj pre vetranie kancelárií, obchodov, reštaurácií a podobne.

 

DIZAJN

Kryt ventilátora je vyrobený z vysoko kvalitných a trvácnych materiálov. Séria TT PRO má kryt zo samozhášavého polypropylénu. Pri údržbe nie je nutné ventilátor domontovať alebo rozobrať, stačí vytiahnuť centrálny blok s motorom a vykonať potrebný servis.

 

MOTOR

Jednofázový, úsporný, dvojrýchlostný, asynchrónny motor je vybavený tepelnou ochranou proti prehriatiu. Guličkové ložiská garantujú životnosť ventilátora až 40.000 hodín neustálej prevádzky. Ventilátory sú dostupné aj v prevedení s výkonnejším motorom s označením TT PRO... S. Modely s označením TT PRO ... T sú vybavené časovým spínačom s nastavením oneskorenia vypnutia od 2 do 30 min. Označenie TT PRO ...U znamená, že ventilátor je vybavený termostatom, vstavaným regulátorom otáčok a zapína sa na základe nastavenej teploty.

 

OVLÁDANIE RÝCHLOSTI

Dvojrýchlostné motory sa ovládajú prepnutím vinutia pomocou externého prepínača. Pre plynulé ovládanie je možné použiť regulátor otáčok.

 

MONTÁŽ

Ventilátor je možné namontovať do okrúhleho potrubia v akomkoľvek bode a v akejkoľvek polohe. Kryt ventilátora je vybavený držiakmi na uchytenie na stenu alebo na strop.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

TT PRO 250T

Technická špecifikácia

Priemer:
ø247 mm
Prietok vzduchu:
1110 / 1400 m³/h
Napájanie:
230 V AC
Výkon:
125 / 177 W
Prúd:
0,54 / 0,79 A
Otáčky:
1955 / 2440 otč./min
Hlučnosť:
44 / 51 dBA
Krytie:
IP X4
Farba:
biela