VK 150EC

Doprava zadarmo
Na sklade 6 ks.
Do dvoch pracovných dní u Vás.
211,49 € s DPH
176,24 € bez DPH
Skvelé! Získali ste dopravu zdarma
Do zoznamu
advisor

Máte otázky alebo
len potrebujete poradiť?

Popis produktu
Plastový potrubný radiálny ventilátor s EC motorom, ø150mm, 630m³/h, 230V, 82W
Balné množstvo:
1
Doprava:
  • Kuriér UPS + 0,00 €
  • Osobný odber + 0,00 €
Výrobca:
Katalógové číslo:
1905426
EAN kód:

Popis produktu

POUŽITIE

Ventilátor VK EC je vyrobený z vysoko odolného plastu vďaka čomu je ideálny pre vetranie priestorov so zvýšenou vlhkosťou ako sú kúpeľne, či kuchyne, ale je ho možné použiť aj pre vetranie kancelárií, obchodov, reštaurácií a podobne. Vďaka úspornému motoru je spotreba elektrickej energie znížená oproti bežným typom ventilátorov o 35%.

 

DIZAJN

Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného a trvácneho ABS plastu. Krabička so svorkovnicou je upevnená na vonkajšej strane krytu.

 

MOTOR

Vyvážená vrtuľa so spätne zahnutými listami je poháňaná jednofázovým úsporným elektronicky komutovaným EC motorom. Tento motor je v dnešnej dobe najpokročilejším riešením pre maximálnu úspornú elektrickej energie a účinnosťou dosahujúcou až 90%. Guličkové ložiská garantujú životnosť ventilátora až 40 000 hodín neustálej prevádzky.

 

OVLÁDANIE RÝCHLOSTI

Plynulé ovládanie rýchlosti je možné pomocou regulátora otáčok. Výhodou EC motorov je plynulý chod v celom rozsahu nastavenia otáčok.

UPOZORNENIE: Pre správny chod ventilátora je potrebné pripojiť regulátor otáčok R-1/010 alebo iný ovládač pre ventilátory s EC motormi!

 

MONTÁŽ

Ventilátor je možné namontovať do okrúhleho potrubia v akomkoľvek bode a v akejkoľvek polohe. Na stenu alebo strop sa uchytáva pomocou držiakov, ktoré sú súčasťou balenia.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru:

VK 150EC

Technická špecifikácia

Priemer:
ø150 mm
Prietok vzduchu:
630 m³/h
Napájanie:
230 V AC
Výkon:
82 W
Prúd:
0,63 A
Otáčky:
3400 otč./min
Hlučnosť:
45 dBA
Krytie:
IP X4
Farba:
biela