Potrebujete poradiť?
041 / 286 11 11
Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Napájanie
Max. zaťaženie kontaktov
Montáž
Filter produktov:
Viac o kategórii Bezdrôtové relé F&Wave

ÚČEL

Bezdrôtový rádiový systém F&Wave od firmy F&F umožňuje jednoduché diaľkové ovládanie osvetlenia, roliet, garážových brán a iných elektrických zariadení. Bol vytvorený pre všetkých, ktorí chcú do svojich domovov zaviesť moderné riešenia, ktoré sú funkčné, jednoducho sa inštalujú a ovládajú a predovšetkým sú cenovo dostupné.

 

CHARAKTERISTIKA

● Riadenie rôznych zariadení v jednom systéme – 1 a 2 kanálové relé, stmievače osvetlenia, riadiace jednotky pre rolety.

● Prijímače sú v prevedení do prístrojových krabíc alebo na DIN lištu.

● Vysielače sú v prevedení ručných diaľkových ovládačov, vypínačov na povrch napájaných batériou, sklenených vypínačov a zariadení do prístrojovej krabice, ktoré spolupracujú s akýmkoľvek pripojeným tlačidlom (monostabilným vypínačom).

● Možnosť centrálneho ovládania.

● Retransmisia (preposielanie) signálu prijímačmi.

● Dosah vo voľnom priestore až 100 m (v budovách je množstvo zdrojov rušenia preto môže byť skutočný dosah nižší). Dosah je možné rozšíriť retransmisiou signálu medzi prijímačmi v dosahu.

● Nízka spotreba energie

● Tepelná ochrana zariadení zvyšuje bezpečnosť a znižuje poruchovosť.

 

Systém F&Wave

 

Z hľadiska prevádzky a určenia je možné produkty systému F&Wave rozdeliť do niekoľkých kategórii.

Bezdrôtové impulzné relé (ON/OFF) - slúžia na priame ovládanie pripojeného prijímača. Stlačením pripojeného tlačidla alebo príslušného tlačidla rádiového vysielača prepnete polohu kontaktu.

Multifunkčné bezdrôtové relé - slúžia na priame ovládanie pripojeného prijímača. Oproti bezdrôtovým impulzným relé (ON/OFF) sú navyše vybavené časovými funkciami.

Multifunkčné bezdrôtové relé bez N vodiča – pracujú rovnako ako multifunkčné bezdrôtové relé s tým rozdielom že sa pripájajú bez N vodiča.

Bezdrôtové relé pre ovládanie roliet - slúžia na ovládanie roliet, garážových brán alebo iných elektrických zariadení buď pripojenými tlačidlami alebo bezdrôtovo pomocou vysielača.

Bezdrôtové relé pre stmievanie osvetlenia - slúžia na ovládanie osvetlenia s možnosťou nastavenia jeho intenzity buď pripojeným tlačidlom alebo bezdrôtovo pomocou vysielača.

Diaľkové ovládače na 230 V / 24 V – slúžia na bezdrôtové ovládanie prijímačov zo systému F&Wave.

Diaľkové ovládače na batérie - slúžia na bezdrôtové ovládanie prijímačov zo systému F&Wave bez pripojenia napájania.

Príslušenstvo.

 

 

Ak potrebujete poradiť s výberom vhodných komponentov bezdrôtového systému F&Wave, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese eshop@firn.sk alebo telefonicky na čísle 041 / 286 11 11.