Potrebujete poradiť?
041 / 286 11 11

Bezdrôtové relé F&Wave

Bezdrôtový rádiový systém F&Wave od firmy F&F umožňuje jednoduché diaľkové ovládanie osvetlenia, roliet, garážových brán a iných elektrických zariadení. Bol vytvorený pre všetkých, ktorí chcú do svojich domovov zaviesť moderné riešenia, ktoré sú funkčné, jednoducho sa inštalujú a ovládajú.

Pokračovať
Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Napájanie
Max. zaťaženie kontaktov
Montáž
Filter produktov:
Viac o kategórii Bezdrôtové relé F&Wave

Systém diaľkového ovládania F&Wave pozostáva z prijímačov a vysielačov, ktorých dosah je až 100 metrov. Okrem toho, prijímače preposielajú ovládacie signály do ďalších zariadení, čím sa dosah ešte zvyšuje. Prijímače sú k dispozícií v prevedení na DIN lištu alebo do prístrojovej krabice. Vysielače sú k dispozícií ako ručné diaľkové ovládače, vysielače do prístrojovej krabice alebo tlačidlá a dotykové panely na povrch. Jeden vysielač je možné spárovať s viacerými prijímačmi a naopak, jeden prijímač je možné spárovať s viacerými vysielačmi. Takto je možné ovládať buď jednotlivé zariadenia alebo celé skupiny.

 

 

Upozornenie!

Dosah 100 metrov je v otvorených priestoroch. Skutočný dosah v budovách môže byť nižší v závislosti od zdrojov rušenia.

 

Ak potrebujete poradiť ohľadom bezdrôtového relé F&Wave, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese eshop@firn.sk alebo telefonicky na čísle 041 / 286 11 11.