Potrebujete poradiť?
041 / 286 11 11

Jednozložkové gély MONOGEL, WONDER FLUID a ONEGEL

Jednozložkové gély rady MONOGEL a WONDER FLUID sú určené pre vytvorenie ochrannej vrstvy okolo elektrických alebo elektronických komponentov vo vnútri rozbočovacej alebo prístrojovej krabičky, ktoré dosahuje krytie až IP 68.

Pokračovať
Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Kategória
Dodávané so svorkou
Filter produktov:
Viac o kategórii Jednozložkové gély MONOGEL, WONDER FLUID a ONEGEL

• netoxický gél bez dátumu expirácie
• ihneď použiteľné
• jednoduchá manipulácia
• krytie až IP 68

Jednozložkové gély rady MONOGEL a WONDER FLUID sú určené pre vytvorenie ochrannej vrstvy okolo elektrických alebo elektronických komponentov vo vnútri rozbočovacej alebo prístrojovej krabičky, ktoré dosahuje krytie až IP 68. Vhodné sú najmä na rýchle opravy alebo dodatočné izolovanie počas prevádzky.
MONOGEL je hustý, vysoko priľnavý a netuhnúci. Je vhodný na zvislú alebo stropnú aplikáciu.
WONDER FLUID je o niečo tekutejší. Je vhodný na vypĺňanie prístrojových krabíc
alebo káblových spojok.

Jednozložkové gély rady ONEGEL sú určené pre vytvorenie ochrannej vrstvy okolo elektrických alebo elektronických komponentov vo vnútri rozbočovacej alebo prístrojovej krabičky, ktoré dosahuje krytie až IP 68. Vhodné sú najmä na rýchle opravy alebo dodatočné izolovanie počas prevádzky. Gél je hustý, vysoko priľnavý a netuhnúci. Je vhodný na zvislú alebo stropnú aplikáciu.

Ak potrebujete poradiť s výberom vhodného zalievacieho gélu, neváhajte nás kontaktovať mailom na adrese eshop@firn.sk alebo telefonicky na čísle 041 / 286 11 11.