Potrebujete poradiť?
041 / 286 11 11

Nabíjacie stanice pre elektromobily

VIARIS UNI je inteligentná nabíjacia stanica (wallbox) určená pre domáce nabíjanie Vášho elektromobilu s automatickou reguláciou výkonu fungujúca v režime nabíjania 3 dodávaná s káblom s konektorom typu 2.

Pokračovať
Zobrazenie:
Zoradenie:
Podľa dostupnosti:
Cena od - do:
Výrobca
Napájanie
Max. nabíjací výkon
Režim nabíjania
Typ konektora
Filter produktov:
Viac o kategórii Nabíjacie stanice pre elektromobily

Vyrobené v EU

 

VIARIS UNI je inteligentná nabíjacia stanica (wallbox) určená pre domáce nabíjanie Vášho elektromobilu s automatickou reguláciou výkonu fungujúca v režime nabíjania 3 dodávaná s káblom s konektorom typu 2.

 

ORBIS - VIARIS UNI - nabíjacia stanica pre elektromobily

 

Automatická regulácia výkonu

ORBIS - VIARIS UNI - Regulácia výkonu

 

Inteligentná nabíjacia stanica VIARIS UNI sleduje okamžitú spotrebu vo Vašej domácnosti a reguluje svoj výkon tak, aby nebol prekročený povolený limit. Vďaka tomu, že maximálne využíva dostupnú energiu, nie je potrebné rozširovať kapacitu elektrickej siete a časy nabíjania sú výrazne kratšie ako u nabíjačiek bez automatickej regulácie výkonu.

 

Režim nabíjania 3

ORBIS - VIARIS UNI - Časy nabíjania

 

Režim nabíjania 3 je jediný režim kompatibilný so všetkými elektrickými a plug-in hybrid vozidlami na trhu. Umožňuje rýchle nabíjanie (max. 63 A / 43,8 kW) šetrné k batériám a vysokú úroveň bezpečnosti.

 

Konektor typu 2

 

Konektor typu 2 je štandardným riešením v rámci Európskej únie, keďže je univerzálny a je ho možné využiť pre jednofázové (5 kolíkov, max. 32 A / 7,4 kW) aj trojfázové inštalácie (7 kolíkov, max. 63 A / 43,8 kW).

 

Niektoré z modelov elektromobilov, ktoré využívajú konektor typu 2 sú: Nissan Leaf (2018), Tesla Model X, Tesla Model 3, Hyundai Kona, BMW radu 3, BMW 2 Active Tourer Performance, Optima Phev alebo Mercedes triedy S.

 

Aplikácia e-VIARIS

ORIBS - VIARIS UNI - Aplikácia eVIARIS

 

Aplikácia e-Viaris umožňuje jednoduché ovládanie a programovanie inteligentnej nabíjacej stanice VIARIS UNI a zobrazovanie histórie nabíjania. Takisto umožňuje nastavenie maximálneho povoleného nabíjacieho výkonu alebo autorizáciu užívateľov pomocou RFID kariet.

 

Aplikáciu e-Viaris pre iOS alebo Android si viete stiahnuť na týchto odkazoch: